Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaWodociąg Marecki rozbudowuje sieć wodociągową
Gmina Miasto Marki - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Wodociąg Marecki rozbudowuje sieć wodociągową

Dziś (21 kwietnia) rozpoczęły się prace wodociągowe w ulicy Majora Billa.

Ułożymy tam metodą bezwykopową odcinek o długości 108 m (wraz z bocznymi odejściami). Dzięki temu do sieci wodociągowej będą mogli się przyłączyć odbiorcy usługowo-przemysłowi, którzy do tej pory musieli korzystać z własnych ujęć - informuje Wodociąg Marecki.

Prace będzie realizować firma INSTALACJE Wojciech Kudła i Małgorzata Zalewska - zwycięzca postępowania przetargowego. Wartość umowy wynosi 97 tys. zł netto.

Ważna informacja dala kierowców - inwestycja nie powinna wpływać na płynność ruchu samochodowego w ul. Majora Billa - zaznacza Wodociąg Marecki.


Co o tym myślisz?

3 odpowiedzi

Galeria

  • STRONA INTERNETOWA SZABLON  (5)wwww.jpg