Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaFabryczna otwarta
Gmina Miasto Marki - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Fabryczna otwarta

Zakończyły się prace przy skrzyżowaniu Fabrycznej z Piłsudskiego - dwóch dróg powiatowych. Dziś po południu (30 maja) został uruchomiony ruch samochodowy. Powiat informował wcześniej, że zakres inwestycji obejmuje:

  • przebudowę nawierzchni jezdni i chodników,
  • modernizację systemu oświetlenia i sygnalizacji świetlnej,
  • poprawę systemu odwodnienia,
  • remont zjazdów na posesje w granicach pasa drogowego.

Prace realizowała firma Królik Włodzimierz KROL - Zakład Robót Drogowych i Inżynieryjno-Instalacyjnych z Wołomina. Była to inwestycja powiatu wołomińskiego.

Co o tym myślisz?

14 odpowiedzi

Galeria

  • Bez nazwy.jpg